Stars 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Regujte se imajte punooo postowa!
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Sta mislite???

Go down 
+2
Super*Star
Lora
6 posters
АуторПорука
Lora
Swaki dan se widjate!
Swaki dan se widjate!
Lora


Број порука : 311
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Sta mislite??? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Sta mislite??? Empty
ПорукаНаслов: Sta mislite???   Sta mislite??? Icon_minitimeSun Jun 22, 2008 9:48 pm

Sta mislite o beyonce???
Назад на врх Go down
Super*Star
Dobri ste prijatelji!
Dobri ste prijatelji!
Super*Star


Female
Број порука : 297
Age : 28
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Sta mislite??? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Sta mislite??? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta mislite???   Sta mislite??? Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 12:07 pm

ne podnosim je.....fanovi izvinite to je moje misljenje
Назад на врх Go down
Lora
Swaki dan se widjate!
Swaki dan se widjate!
Lora


Број порука : 311
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Sta mislite??? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Sta mislite??? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta mislite???   Sta mislite??? Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 6:29 pm

Super*Star ::
ne podnosim je.....fanovi izvinite to je moje misljenje






Potpisujem
Назад на врх Go down
Sweet AngeL
Upoznao/la si ih!
Upoznao/la si ih!
Sweet AngeL


Female
Број порука : 73
Age : 27
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Sta mislite??? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 23.06.2008

Sta mislite??? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta mislite???   Sta mislite??? Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 6:32 pm

Ja je vise ne volim madami je ranije bil aok...sad je ni j ane podnosim zbog onog sa Rihanno...je prezirem.. Mad
Sorry,zbok njenih fanova ali i ja mislim isto... Smile
Назад на врх Go down
M!X
Moderator!
Moderator!
M!X


Број порука : 101
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Sta mislite??? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 23.06.2008

Sta mislite??? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta mislite???   Sta mislite??? Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 6:48 pm

ne podonosim je i to zbog owoga
Bravo(br 142) na naslovnoj Rihanna i naslov ''Jadna Rihanna : Jay-z and Beyonce su je odbacili'' brzo okrenem tu stranicu i imam sta i da vidim,pise da se Jay-Z posvadjao sa Rihannom zbog Beyoncine ljubomore,te da je nisu ni pozvali na vencanje(za koje je uzgred saznala iz novina).Sve u svemu Riri govori da se oseca odbaceno ,a naravno problem je isti:Da li je nesto bilo izmedju nje i JayZ-a,a to najbolje opisuje sledeci odlomak iz doticne reportaze:


''Trougao Jay-Z,Beyonce i Rihanna vec odavno je tema u krugu poznatih.Dilema glasi:da li je Jay-z imao nesto s Rihannom?Da li mladjana pevacica zeli da rastavi par iz snova?Pretpostavki je bilo mnogo.Cinjenica je da je Rihanna stajala izmedju Jay-z-ja i Beyonce i da se dve devojke nisu podnosile.''Cenim Beyonce kao umetnicu,ali nas dve nikada necemo biti prijateljice.''izjavila je jednom Rihanna.Beyonce je pokusala da prikrije svoju ljubomoru,ali se razotkrila u svojoj numeri ''Ring the alarm'',drugom singlu sa albuma ''B'' day (2006) ''And the tought of you just touchin' her is what I hate the most''(''Pomisao na to da je dodirujes nesto je sto ja najvise mrzim'').....Rivalstvo izmedju dve r'n'b kraljice unistilo je prijateljstvo izmedju Rihanne i Jay-z-ja''


Jos pise i da kada je dobila nagradu za Umbrellu ona mu se bacila u zagrljaj i to pred Beyonce a on joj porucio ''Nemoj nikad vise tako da me izblamiras pred mojom verenicom''.Sigurno tezak udarac za nju nakon svega sto su prosli,i jos kad se na to doda cinjenica da je na turneju poveo Mary J. Blidge (36) umesto nje, postaje jasno zasto Rihanna u ''Take a bow'' kaze ''You put on quite a show,really got me goin''('Priredio si mi pravi sou koji me je pokrenuo,ali sada odbij'').Ovom pesmom se verovatno oprasta od svog bivseg mentora i drugog oca,i sve to zbog Beyonce,nije da je krivim, ali ona ocigledno nije mogla da shvati da izmedju Rihanne i Jay-z-ja nikada niceg nije bilo,ili pak ne moze da se pomiri sa cinjenicom da je Rihanna trenutno mnogo uspesnija od nje!



Sta mislite??? Rihann17
Sta mislite??? Rihann18
Sta mislite??? Beyonc13
Назад на врх Go down
Sandrita
Prwi put cujesh za poznate licnosti!
Prwi put cujesh za poznate licnosti!
Sandrita


Број порука : 19
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Sta mislite??? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 25.06.2008

Sta mislite??? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta mislite???   Sta mislite??? Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 8:10 pm

Ja je volim.meni je super
Назад на врх Go down
Lora
Swaki dan se widjate!
Swaki dan se widjate!
Lora


Број порука : 311
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Sta mislite??? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Sta mislite??? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta mislite???   Sta mislite??? Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 8:49 pm

M!X ::
ne podonosim je i to zbog owoga
Bravo(br 142) na naslovnoj Rihanna i naslov ''Jadna Rihanna : Jay-z and Beyonce su je odbacili'' brzo okrenem tu stranicu i imam sta i da vidim,pise da se Jay-Z posvadjao sa Rihannom zbog Beyoncine ljubomore,te da je nisu ni pozvali na vencanje(za koje je uzgred saznala iz novina).Sve u svemu Riri govori da se oseca odbaceno ,a naravno problem je isti:Da li je nesto bilo izmedju nje i JayZ-a,a to najbolje opisuje sledeci odlomak iz doticne reportaze:


''Trougao Jay-Z,Beyonce i Rihanna vec odavno je tema u krugu poznatih.Dilema glasi:da li je Jay-z imao nesto s Rihannom?Da li mladjana pevacica zeli da rastavi par iz snova?Pretpostavki je bilo mnogo.Cinjenica je da je Rihanna stajala izmedju Jay-z-ja i Beyonce i da se dve devojke nisu podnosile.''Cenim Beyonce kao umetnicu,ali nas dve nikada necemo biti prijateljice.''izjavila je jednom Rihanna.Beyonce je pokusala da prikrije svoju ljubomoru,ali se razotkrila u svojoj numeri ''Ring the alarm'',drugom singlu sa albuma ''B'' day (2006) ''And the tought of you just touchin' her is what I hate the most''(''Pomisao na to da je dodirujes nesto je sto ja najvise mrzim'').....Rivalstvo izmedju dve r'n'b kraljice unistilo je prijateljstvo izmedju Rihanne i Jay-z-ja''


Jos pise i da kada je dobila nagradu za Umbrellu ona mu se bacila u zagrljaj i to pred Beyonce a on joj porucio ''Nemoj nikad vise tako da me izblamiras pred mojom verenicom''.Sigurno tezak udarac za nju nakon svega sto su prosli,i jos kad se na to doda cinjenica da je na turneju poveo Mary J. Blidge (36) umesto nje, postaje jasno zasto Rihanna u ''Take a bow'' kaze ''You put on quite a show,really got me goin''('Priredio si mi pravi sou koji me je pokrenuo,ali sada odbij'').Ovom pesmom se verovatno oprasta od svog bivseg mentora i drugog oca,i sve to zbog Beyonce,nije da je krivim, ali ona ocigledno nije mogla da shvati da izmedju Rihanne i Jay-z-ja nikada niceg nije bilo,ili pak ne moze da se pomiri sa cinjenicom da je Rihanna trenutno mnogo uspesnija od nje!



Sta mislite??? Rihann17
Sta mislite??? Rihann18
Sta mislite??? Beyonc13
Назад на врх Go down
Sweet AngeL
Upoznao/la si ih!
Upoznao/la si ih!
Sweet AngeL


Female
Број порука : 73
Age : 27
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Sta mislite??? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 23.06.2008

Sta mislite??? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta mislite???   Sta mislite??? Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 12:30 pm

Ja je ne volim bas zbog tog asa Rihannom... Mad
Назад на врх Go down
Lora
Swaki dan se widjate!
Swaki dan se widjate!
Lora


Број порука : 311
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Sta mislite??? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Sta mislite??? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta mislite???   Sta mislite??? Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 4:25 pm

A i meni nepeva nešto!
Назад на врх Go down
M!X
Moderator!
Moderator!
M!X


Број порука : 101
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Sta mislite??? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 23.06.2008

Sta mislite??? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta mislite???   Sta mislite??? Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 5:06 pm

ma pewa ona dobro,ja sam i pre woleo da je slusam,ali sad je ne podnosim...
Назад на врх Go down
...LoOdAcHaA...:)...
Pochinjes da se druzis sa njima!
Pochinjes da se druzis sa njima!
...LoOdAcHaA...:)...


Број порука : 108
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Sta mislite??? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 28.06.2008

Sta mislite??? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta mislite???   Sta mislite??? Icon_minitimeSun Jun 29, 2008 6:09 pm

Mnooogo je pochela da me nerwira...ali ne pewa ona loshe...
Назад на врх Go down
Sponsored content





Sta mislite??? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta mislite???   Sta mislite??? Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Sta mislite???
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Sta mislite???
» Sta mislite???
» Sta mislite???
» Sta mislite???
» Sta mislite???

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Stars 4um :: Pewaci/ce :: Beyonce-
Скочи на: