Stars 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Regujte se imajte punooo postowa!
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi?

Go down 
2 posters
АуторПорука
Super*Star
Dobri ste prijatelji!
Dobri ste prijatelji!
Super*Star


Female
Број порука : 297
Age : 28
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi? Empty
ПорукаНаслов: Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi?   Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi? Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 9:31 pm

Pa sta ste uradile? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Назад на врх Go down
Lora
Swaki dan se widjate!
Swaki dan se widjate!
Lora


Број порука : 311
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi?   Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi? Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 8:54 am

Jesam ali da nenabrajam evo jedne:Ja sam bila zaljubljena u najslađeg dečaka u mom razredu a on ''princezu'' koja je mene izluđivala!Ja sam toj devojčici prišla i zavalila joj šamar a zatim i njemu to jest moj najbolji drug je njemu!I tako posle dužeg vremena kada sam ja postala najlepša devojčica razreda onda se on zaljubio u mene.Prišao mi je i krenu nešto da mi priča ali ja mu zavalim još veći i od tad mi nije palo da se zaljubim! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy




P.S.Ovo je bilo u 4 a kada sam postala najlepša u 6 razredu!!! lol! lol! lol!
Назад на врх Go down
Super*Star
Dobri ste prijatelji!
Dobri ste prijatelji!
Super*Star


Female
Број порука : 297
Age : 28
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi? Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi?   Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi? Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 12:42 pm

i meni se slicno desilo,taj decko koji mi se svidja bio zaljubljen u najpopularnije devojcicu iz mog odeljenja,njemu sam blokirala karticu na mobilno telefonu a njoj sam prosula sok na glavu cheers
Назад на врх Go down
Sponsored content





Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi? Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi?   Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi? Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Da li vam se desilo da uradite neku ludost zbog ljubavi?
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Da li vam se desilo da se zaljubite u decka najbolje drugarice?

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Stars 4um :: Girls and Boys :: Only 4 girls-
Скочи на: