Stars 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Regujte se imajte punooo postowa!
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Najbolja drugarica

Go down 
5 posters
АуторПорука
Super*Star
Dobri ste prijatelji!
Dobri ste prijatelji!
Super*Star


Female
Број порука : 297
Age : 28
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Najbolja drugarica Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Najbolja drugarica Empty
ПорукаНаслов: Najbolja drugarica   Najbolja drugarica Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 3:14 pm

Moja drugarica se zove Dragana,cool je i mnogo je samouverena,znamo se samo 2 godine ali smo za to vreme postale najbolje drugarice...
Назад на врх Go down
Lora
Swaki dan se widjate!
Swaki dan se widjate!
Lora


Број порука : 311
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Najbolja drugarica Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Najbolja drugarica Empty
ПорукаНаслов: Re: Najbolja drugarica   Najbolja drugarica Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 3:18 pm

Moja najbolja drugarica se zove Sandra.Znamo se 10 godima od svoje 5 godine i išle smo zajedno u razred...itd...
Назад на врх Go down
Angel_In_disguise
Administrator!
Administrator!
Angel_In_disguise


Female
Број порука : 82
Age : 30
Локација : Over the hills and far away with Strify
Job/hobbies : Midnight Warrior
Humor : Stupid
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Najbolja drugarica Kissub1
Your favourite star? : Cinema Bizarre,Tuomas Holopainen,Tarja Turunen,David Bonk
Registration date : 22.06.2008

Najbolja drugarica Empty
ПорукаНаслов: Re: Najbolja drugarica   Najbolja drugarica Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 5:20 pm

A koliko ti imas godina???


Hmm,moja naj frendica je Teodora(Dancerka,Sleepyangel ili Yu's Princess)...
Znamo se nekih desetak godina,otkad sam se ja doselila na selo,to je bilo kad sam bila zabaviste balaviste...Inace,imam i preko neta jako dobrih prijatelja s kojim se vec dosta poznajem ovo su im nickovi,a njihova prava imena ne spomiljen(Girlofsorrow,Shina,Derekthebetch,Bonecrusher,Totgelibt4eva,Slightlybizarre itd.)
Назад на врх Go down
http://cinemabizarresr.soglam.net
Lora
Swaki dan se widjate!
Swaki dan se widjate!
Lora


Број порука : 311
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Najbolja drugarica Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Najbolja drugarica Empty
ПорукаНаслов: Re: Najbolja drugarica   Najbolja drugarica Icon_minitimeSat Jun 28, 2008 6:09 pm

Angel_In_disguise ::
A koliko ti imas godina???




15
Назад на врх Go down
...LoOdAcHaA...:)...
Pochinjes da se druzis sa njima!
Pochinjes da se druzis sa njima!
...LoOdAcHaA...:)...


Број порука : 108
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Najbolja drugarica Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 28.06.2008

Najbolja drugarica Empty
ПорукаНаслов: Re: Najbolja drugarica   Najbolja drugarica Icon_minitimeSat Jul 19, 2008 3:26 pm

Moja najbolja drugarica se zowe Tamara...inache i ona je regowana na owaj 4um(*Shashawa*Druzhina*)...extra je drugarica...i sekica...mSm nas dwe smo se posestrile...pa mi je i sestra...hEhE...skrozZ je loOda...obozhawam je...uwek je zaljubljena...wesela...ume da me nasmeje...znamo se 6 godina...i josh malo iz obdanishta...prawi je prijatelj i znam da cu na nju uwek moci da rachunam...MA SWE NAJBOLJE!!!kisS za moOju naj sekicu!!!!!W.T.
Назад на врх Go down
Sweet AngeL
Upoznao/la si ih!
Upoznao/la si ih!
Sweet AngeL


Female
Број порука : 73
Age : 27
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Najbolja drugarica Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 23.06.2008

Najbolja drugarica Empty
ПорукаНаслов: Re: Najbolja drugarica   Najbolja drugarica Icon_minitimeSun Jul 20, 2008 4:49 pm

Ja imam 3 najbolje drugarice:
Jokvanu(Joku):Ranije se nismo neto druzile sve do letnjeg raspusta prosle god....Skroz je looda( u pozitivnom smislu),obozava da se druuzi...itd. xexe...ma sooper je...
Sandra(sany):XE...pravi streber,mada svi pricaju da sam ja veci od nje lol! Ide joj srpski ima 7 petica....sooper je drugarica,previse je dobra,skoro svima je najbolja drugarica svima zeli da pomogne...deluje previse ozbiljno(mozda) trudi se d abude opustena anpolju i ona je to da se cepas od smeha koliko joj nejde...A ekad bobija napad smejanja...joj onda bolje da nisi tu.... Laughing
Mina:Xee...ona je posebna prica...sama u som svetu....opicena...ocigledno je zaljubljena do usiju...uzas....(salim se)...malo je izdajica...ako joj nesto kazem ona ce to odma reci njinoj simpatiji koja ce svima....
Назад на врх Go down
Sponsored content





Najbolja drugarica Empty
ПорукаНаслов: Re: Najbolja drugarica   Najbolja drugarica Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Najbolja drugarica
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Stars 4um :: Girls and Boys :: Only 4 girls-
Скочи на: