Stars 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Regujte se imajte punooo postowa!
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Cinema Bizarre

Go down 
3 posters
АуторПорука
Super*Star
Dobri ste prijatelji!
Dobri ste prijatelji!
Super*Star


Female
Број порука : 297
Age : 28
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Cinema Bizarre Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Cinema Bizarre Empty
ПорукаНаслов: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 4:36 pm

Sta mislite o njima?
postavljajte slike,gifove...
Назад на врх Go down
Super*Star
Dobri ste prijatelji!
Dobri ste prijatelji!
Super*Star


Female
Број порука : 297
Age : 28
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Cinema Bizarre Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Cinema Bizarre Empty
ПорукаНаслов: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 9:21 pm

ja ih ne slusam!
Назад на врх Go down
Lora
Swaki dan se widjate!
Swaki dan se widjate!
Lora


Број порука : 311
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Cinema Bizarre Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Cinema Bizarre Empty
ПорукаНаслов: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 8:57 am

nikad čula!
Назад на врх Go down
Angel_In_disguise
Administrator!
Administrator!
Angel_In_disguise


Female
Број порука : 82
Age : 30
Локација : Over the hills and far away with Strify
Job/hobbies : Midnight Warrior
Humor : Stupid
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Cinema Bizarre Kissub1
Your favourite star? : Cinema Bizarre,Tuomas Holopainen,Tarja Turunen,David Bonk
Registration date : 22.06.2008

Cinema Bizarre Empty
ПорукаНаслов: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 10:12 pm

Aaaaaa,kako si smela umesto mene da stavljas temu???
Znas da sam ja njihov no.1 fan u Srbiji i da nema tolikih fanova kao ja...tctctctc
Razz
Koga zanima,ako nekog zanima,ovde cu stavljati sve novosti i nove slike cinema bizarre-a posto sam totalno u toku.Cinema bizarre vladaju netom,to moram priznati.IImaju
toliko fanova da su vec postali opasna konkurencija Tokio Hotelu od kojeg je vecina fanova odustala samo zbog Bizarrovca.

Ovo je slika od pre jedanaest dana sa muzickog festivala u Francuskoj:

Cinema Bizarre Cinema_bizarre--large-msg-121379798

Cinema Bizarre L_d7122aa3e5f057edf3fea3d0fedd67c2


Cinema Bizarre je gothic-glam rock iz Nemacke nastao 2005 godine,kada su se Strify,Yu i Kiro sastali na jednoj manga konvenciji.Njih troje su se upoznali preko interneta i odlucili da osnuju bend,ali su pozvali i Shina i Luminora koje su takodje poznavali preko foruma,da im se pridruze.Njihova muzika se ne svrstava ni u jedan poseban zanr.Oni su izmesali ove stilove muzike':
Glam rock,Gothic rock,Japanese rock,Visual key i power pop...Ipak,zbog zabune Cinema Bizarre su se odlucili za novi zanr muzike "iPop"(mada ne znam sta ce im pop kad razbijaju gitarama i basovima)...
A da bih vam dokazala koliko su ovi momci za godinu dana postali popularni samo u francuskoj,ne bi mi verovali:
https://www.youtube.com/watch?v=WvIDQ5wfhbs
njihovi oficijalni forumi su preplavljeni hiljadama fanova,a njihovi myspace profili su toliko pretrpani da fanovi vise ne znaju sta da rade.Samo Strify na myspaceu ima na desetine hiljada fanova.Zbog tolike popularnosti koju su osvojili za samo jednu godinu,Tokio Hotel fanovi su toliko poshizeli da se na svakom forumu svadjaju ko je bolji.

Prvi singl Cinema Bizarre-a se pojavio na jesen(kad sam i pocela da ih slusam).
Lovesongs(they kill me) je dospeo na deveto mesto Nemackih glavnih top lista(sto ukljucuje sve poznate grupe i pevace na svetu :Nelly Furtado,Britney Spears itd.).
Posle toga,cinema bizarre je izdao jos jedan singl pod nazivom Escape to the Stars ,a februara ove godine,pesmu Forever or Never su pretvorili u singl iako je njihov album izasao decembra.Pesmu su preradili sa 4,5 na 3 minuta zbog takmicenja za najbolju pesmu godine Eurovision Song Contest 2008,ali su nazalost bili iza grupe No Angels.(navodno,No angels su pobedile***namesteno*** jer su one najpopularniji zenski pop bend u istoriji Nemacke muzike).smrccc,a trebala sam ih gledati na stageu....jaow
Znaci,Sto je Tokio Hotel postigao za sve ove godine,ovi momci su za cak ni godinu dana.
Oni vec imaju toliko fanova van Evrope ,da ce sledece godine vec krenuti na turneju i van Evrope.
Ovi momci pored toliko koncerata koje jos trebaju da obave ,sede u studiju i pisu nove pesme.Strify kaze:"Do djavola smo puni novih ideja i ne znamo sta cemo pre.Jedva cekam nove pesme.Vec sedimo sa menadzerima i pisemo i komponujemo,a uskoro cemo i u studio."

Cinema Bizarre Strify--large-msg-121278538607-1

Cinema Bizarre je veoma poseban bend zato sto je svaki clan drugaciji i ima svoj stil.
Njihov moto glasi "Style is War-Build your own style",mislim da nema potrebe da prevodim.
A da,mnogi na prvi pogled misle da su clanovi GAY zbog njihovog stila,ali nisu.
Cinema bizarre clanovi su inspirisani japanskim manga likovima i japanskim visual key bendovima.Oni vole da eksperimentisu u modi i sve to,ali kad dublje pogledate,oni su sasvim normalni ljudi koji rade isto sto i svi mi.

Cinema Bizarre Uploadnulldome7_151107350_154-2
s leva na desno: Shin(19)-Bubnjevi;Kiro(20)-Bass;Yu(20)-Gitara;Strify(19)vokal i Luminor(23)-piano ili kibord(keyboard)...


Sad nemam vremena da postavljam slike zasebno svakog clana...ali.ok...bice kasnije...
Najvise od svih volim Strify-ja i Kira,dve male bebice koja su prava deca...stvarno je slatko
kad se dva momka ponasaju kao deca,a i jako su umiljati i dobri prema svojim fanovima.Volim i ostale clanove puno puno,ali ovo dvoje najvise...
Strify puuuno prica i ponasa se kao dete,a Kiro je jako smesan i uvek se smeje,nista lepse,nista sladje...
Назад на врх Go down
http://cinemabizarresr.soglam.net
Super*Star
Dobri ste prijatelji!
Dobri ste prijatelji!
Super*Star


Female
Број порука : 297
Age : 28
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Cinema Bizarre Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Cinema Bizarre Empty
ПорукаНаслов: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 10:44 pm

ja ih ne slusam ali ih ne mrzim,simpaticni su mi a najlepsi mi je Kiro
Назад на врх Go down
Angel_In_disguise
Administrator!
Administrator!
Angel_In_disguise


Female
Број порука : 82
Age : 30
Локација : Over the hills and far away with Strify
Job/hobbies : Midnight Warrior
Humor : Stupid
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Cinema Bizarre Kissub1
Your favourite star? : Cinema Bizarre,Tuomas Holopainen,Tarja Turunen,David Bonk
Registration date : 22.06.2008

Cinema Bizarre Empty
ПорукаНаслов: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 2:32 pm

AAaaaaaa,to sto sam pisala u toj kratkoj biografiji,pa ono za fanove u francuskoj i postavila video...

DA LI ZNATE DA JE NA TOM FESTIVALU BILO 60.000 FANOVA DA BI GLEDALI CINEMA BIZARRE???OMFG!
Dobila sam Email tj. bulletin sa njihovog sajta i obavestenja,znate vec,a jaow....to je bas mnogo ljudi hahah,i 6000000 ljudi je gledalo taj festival preko tv ekrana...WoW
A moji mljenici svi srecni...Sledece godine mozda odu i na turneju u USA,eto vidite sta su oni postigli za vise od pola godine...jos uvek se krstim i ne mogu da verujem yeahhh....


KIRO I STRIFY su moje bebice i njih najvise volim na svetuuuu...

I love cinema bizarre
Cinema Bizarre 190189683_990989

(ja sam screammyangel na buzznetu)


I love Kiro
Cinema Bizarre 126904123_61764


I love Strify

Cinema Bizarre 111349963_588489-1

to je deo mog shout outa na buzznetu...
Назад на врх Go down
http://cinemabizarresr.soglam.net
Lora
Swaki dan se widjate!
Swaki dan se widjate!
Lora


Број порука : 311
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Cinema Bizarre Lens1418241_smiley_mad_face
Registration date : 22.06.2008

Cinema Bizarre Empty
ПорукаНаслов: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 10:26 pm

Znači to su ti.....
Назад на врх Go down
Angel_In_disguise
Administrator!
Administrator!
Angel_In_disguise


Female
Број порука : 82
Age : 30
Локација : Over the hills and far away with Strify
Job/hobbies : Midnight Warrior
Humor : Stupid
Vasa omiljena fotka[2nd Avatar] : Cinema Bizarre Kissub1
Your favourite star? : Cinema Bizarre,Tuomas Holopainen,Tarja Turunen,David Bonk
Registration date : 22.06.2008

Cinema Bizarre Empty
ПорукаНаслов: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 9:56 pm

daaa...ajajajjjj.....luda sam....

Cinema Bizarre Cinema_Bizarre_nrj--large-msg-121422493553


wowim ih punoxxx....
Назад на врх Go down
http://cinemabizarresr.soglam.net
Sponsored content





Cinema Bizarre Empty
ПорукаНаслов: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Cinema Bizarre
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Stars 4um :: OFF Topic :: Ostele pozanate licnosti...-
Скочи на: